Weryfikacja Kontrahentów

Weryfikujemy kontrahentów

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi weryfikację kontrahentów. Nasi Klienci mogą powierzyć nam sprawdzenie, czy potencjalny kontrahent to osoba uczciwa, z którą warto współpracować. Pracujący u nas detektywi są specjalnie wyszkoleni do prześwietlenia przyszłego współpracownika i zgromadzenia odpowiedniego materiału. Dzięki temu nasi Klienci ufają naszej pracy i bez problemów mogą zawierać nowe umowy z kolejnymi kontrahentami.

Weryfikacja kontrahentów – sprawdź przed współpracą

Zaczynając współpracę z nową firmą najczęściej nie mamy o niej wielu informacji i ryzykujemy –  licząc, że nasza relacja będzie uczciwa. Zamiast ryzyka warto przygotować się wcześniej i oszczędzić sobie kłopotów. Weryfikacja kontrahentów może nam pomóc w określeniu, kim jest nasz potencjalny kooperant.

Weryfikacja kontrahentów – działania detektywistyczne

Weryfikacja Kontrahentów przez biuro detektywistyczneW ramach działań detektywistycznych ustalamy kim są osoby, z którymi nasz Klient planuje nawiązanie współpracy. Dokonujemy sprawdzenia ich wiarygodności nie tylko pod kątem majątkowym, ale również osobowym. Potwierdzenie danych osobowych, wizerunku, trybu życia, sytuacji rodzinnej, ustalenie mocnych i słabych stron potencjalnych kontrahentów lub pracowników to kluczowe informacje pozwalające określić, na ile przyszły partner biznesowy jest wiarygodnym współpracownikiem.

Dzięki temu weryfikacja naszych kontrahentów jest pełna, a nasz Klient nie musi się obawiać, że nowa współpraca zakończy się niepowodzeniami.