wykrywanie kamer, podsłuchów, gps

Walczymy z nielegalnym podsłuchem

Nasza agencja detektywistyczna w bardzo szybki i dokładny sposób sprawdza różne pomieszczenia, pojazdy, telefony czy komputery w celu wykrycia nielegalnego podsłuchu. Warto mając podejrzenia, że ktoś nas podsłuchuje, skontaktować się z naszymi specjalistami. Sprawdzimy wszystkie miejsca oraz urządzenia, aby nasi Klienci mieli pewność, że nic im nie zagraża.

Wykrywanie kamer – nielegalny podsłuch

Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy podsłuchiwani albo nagrywani. Niestety bardzo często nielegalne podsłuchy takie jak:  pluskwy, kamery szpiegujące, dyktafony, urządzenia szpiegowskie, lokalizatory GPS są umieszczane i wykorzystywane do inwigilacji osób, firm czy instytucji. Możemy się jednak przed tym ustrzec i zalecić wykrywanie kamer, a także podsłuchów.

Wykrywanie kamer – zadanie dla biura detektywistycznego

Warto do takich zadań jak wykrywanie kamer zaangażować specjalistów, którzy doskonale będą wiedzieć, jak działać i sprawdzić, czy nasza firma nie stała się przypadkiem obiektem nielegalnych czynności.

W ramach naszych usług dokonujemy sprawdzenia pomieszczeń, pojazdów, sprzętu biurowego, telefonów, komputerów i wszelkich innych zminiaturyzowanych urządzeń lokalizujących, podsłuchowych, a także urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.