Wykluczanie, ustalanie ojcostwa/macierzyństwa/pokrewieństwa

Powierz nam swoje sprawy rodzinne

Nasza agencja detektywistyczna profesjonalnie pomaga wielu rodzinom, które potrzebują wsparcia i wyjaśnienia, często bardzo trudnych spraw rodzinnych. Z nami możesz bez przeszkód i w pełnej dyskrecji ustalić ojcostwo czy wykluczyć pokrewieństwo. Od lat zajmujemy się właśnie sprawami rodzinnymi, dzięki temu jesteśmy w stanie, w jak najlepszy sposób, doradzić naszym Klientom, co zrobić w danej sytuacji.

Problemy rodzinne – ustalenie ojcostwa za pomocą detektywa

Patrząc na działalność sądów rodzinnych w Polsce, sprawy pozwalające na ustalenie ojcostwa to jedne z najczęstszych rozpraw. W takich wypadkach mamy do czynienia z sytuacjami delikatnymi i prywatnymi, dlatego warto jeszcze przed pójściem do sądu zgromadzić odpowiednie dowody i materiał.

Ustalenie ojcostwa – materiał DNA

sprawdzanie ojcostwa biuro detektywistyczneW sprawach o ustalenie ojcostwa, alimenty czy spadek często niezbędne jest wykonanie Testów DNA. Badania te stanowią pełnowartościowy dowód nie tylko w sądzie rodzinnym, ale także w sprawach o uznanie dziecka przed Urzędem Stanu Cywilnego. Podważenie takich badań, szczególnie w momencie, kiedy chodzi o ustalanie ojcostwa nie jest prostą sprawą, dlatego warto przeprowadzić je wcześniej i mieć dowody, które będą jednoznacznie potwierdzać ojcostwo.

Ustalenie ojcostwa – pomoc biura detektywistycznego

W tym przypadku zachęcamy do skorzystania z pomocy jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Na życzenie Klienta możemy pilotować ten proces oraz zapewnić pomoc – poradę prawną po uzyskaniu ekspertyzy. Dzięki temu sprawdzenie ojcostwa będzie dużo łatwiejsze i zaoszczędzi czas Klienta.